Упаковка селітри проводиться у зварні поліетиленові мішки або у чотиришарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем масою 50 кг, також спеціалізовані контейнери - біг-беги, масою 500-800 кг. Горловини відкритих поліетиленових мішків (після їх заповнення) повинні бути заварені, а відкритих паперових мішків - зашиті машинним способом.

Транспортування здійснюється як в підготовленій тарі, так і насипом. Упаковану у мішки селітру перевозять всіма видами транспорту, крім повітряного (через підвищену пожежну небезпеку), в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажу, що діють на транспорті даного виду.

Неупакованих селітру для промисловості транспортують насипом у залізничних вагонах саморозвантажних типу мінераловоза або хопперцементовоза та автотранспортом з укриттям. За погодженням із споживачем неупакованих селітру для сільського господарства транспортують у залізничних вагонах саморозвантажних та автотранспортом з укриттям.

Аміачна селітра є небезпечним вантажем класу 1 Вибухові речовини та вироби, № ООН 0222 і перевозиться також під належним відвантажувальних найменуванням «Нітрат амонію».

Аміачну селітру зберігають у закритих складських приміщеннях, що захищають продукт від попадання атмосферних опадів. При зберіганні продукту насипом не допускати змішування з іншими видами добрив. Не допускати змішування з карбамідом.

Спеціалізовані м'які контейнери (біг-беги), допускається зберігати на відкритих майданчиках не більше 1 місяця.