ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО УКРАГРО НПК

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАГРО НПК» є одним з лідерів постачання мінеральних добрив на ринку України. Ключовими сферами діяльності компанії є поставка мінеральних добрив, реалізація насіння та засобів захисту рослин, транспортування та внесення рідкого аміаку.

Місією компанії є сприяння розвитку аграрного ринку України та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників економічно вигідними та доступними технологіями сільгоспвиробництва,  а також надання інших супутніх послуг.

Історія

ПРАТ «УКРАГРО НПК» було засновано в 2002 році. Основним напрямком діяльності компанії було виробництво складних комплексних мінеральних добрив. Далі асортимент добрив розширився(вся азотна група та комплексні).              

З 2011року товариство розвиває проект «Безводний аміак» - надає послуги із внесення в ґрунт безводного аміаку та з доставки рідких мінеральних добрив безпосередньо до господарств зі складів компанії, заводів-виробників, а також послуги з перевезення рідких вантажів.                                                                                

В 2012 році ПРАТ «УКРАГРО НПК» увійшло до складу холдингу OSTCHEM.

Компанія сьогодні

ПРАТ «УКРАГРО НПК» володіє однією з найбільших в Україні мережею складів для реалізації мінеральних добрив. На сьогодні ця мережа  розташована в різних регіонах країни та повністю технічно і технологічно забезпечена для приймання, зберігання, фасування та відвантаження твердих і рідких мінеральних добрив.   Вся продукція, яку реалізує компанія сертифікована, має державну реєстрацію і відповідає світовим стандартам якості.    Для забезпечення потреб приватних та особистих підсобних господарств в мінеральних добривах, компанія пропонує добрива фасовані в дрібну тару 1-3 кг., реалізація яких здійснюється через діючу комерційну мережу компанії та роздрібні торгові мережі. Разом із дистрибуцією та виробництвом компанія надає послуги з агрономічного супроводу технологій сільськогосподарського виробництва.                                                                            

 ПРАТ «УКРАГРО НПК» реалізує широкий асортимент продукції:

  • традиційні азотні (селітра аміачна, карбамід, КАС, аміачна вода, безводний аміак),
  • фосфорні та калійні (амофос, калій хлористий, калієва селітра, безхлорні добрива),
  • складні добрива (вапняково-аміачна селітра, сульфат амонію, нітроамофоска, діамофоска),
  • тукосуміші на основі різних складових компонентів і з різним співвідношенням NPK,
  • спеціальні водорозчинні добрива для систем крапельного поливу відкритого та закритого ґрунту,
  • сірковмісні добрива (сульфат амонію, сульфат калію та ін.).

Компанією побудовані та введені в експлуатацію сховища для зберігання та відпуску рідких мінеральних добрив (КАС), а також, маючи відповідне обладнання та кваліфікований персонал, компанія надає послуги з доставки та внесення в ґрунт безводного аміаку. 

Поряд із дистриб'юцією та виробництвом компанія надає наступні послуги з агрономічного супроводу:

1) забезпечення агрономічного супроводу вирощування сільськогосподарських культур;

2) розробка, обґрунтування і впровадження оптимальних програм мінерального живлення та застосування хімічних засобів захисту рослин для різних ґрунтово-кліматичних умов та господарських характеристик агроформувань;

3) надання кваліфікованих порад щодо визначення індивідуальної потреби в агрохімікатах і пестицидів для умов конкретного господарства.

ПРАТ «УКРАГРО НПК» - це команда висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів з великим досвідом роботи та знаннями в агрохімічній галузі, підкріплене бездоганною історією ефективної та надійної партнерської діяльності.