Зберігання рідких азотних добрив Зберігання рідких азотних добрив ПРАТ УкрАгро НПК має у своєму арсеналі обладнання для зберігання та відвантаження КАС на п'ятьох підрозділах: Любашівка, Одеської обл., Жашків Черкаської обл., Ромни Сумської обл., Чапаєве Полтавської обл., Стрижавка Вінницької обл..
Перевезення аміаку, наливних вантажів Перевезення аміаку, наливних вантажів Транспортний відділ підрозділу «Безводний аміак» має в наявності шістнадцять комерційних автоцистерн об'ємом понад 30 м.куб. кожна.
Внесення аміаку Внесення аміаку Починаючи з 2011 року компанія не лише реалізує технічний аміак, а також надає послуги із внесення його у грунт. Створений для цього підрозділ «Безводний аміак» має можливість вносити найефективніше рідке азотне добриво на площі 1600-1700 га за один день.
usl09 Агрономічні послуги Компанія УкрАгро НПК надає різноманітні агрономічні послуги.
Відповідальне зберігання та оренда приміщень Відповідальне зберігання та оренда приміщень Компанія УкрАгро НПК здає в оренду складські площі в містах України.
usl08 Послуги фасування Компанія УкрАгро НПК надає послуги фасування мінеральних добрив в упаковку биг-бег 800-1000 кг на виробничих підрозділах: Скібнево, Жашків, Ромни, Чапаєво, Черкаси.
Послуги перевезення сільськогосподарської техніки Послуги перевезення сільськогосподарської техніки Компанія УкрАгро НПК надає послуги перевезення вантажів тралом.