ПРАТ УКРАГРО НПК отримала та ввела в експлуатацію велику кількість техніки для внесення безводного аміаку.

 

                                       

   

Компанією був підібраний кваліфікований персонал та проведені навчання з ними згідно специфіки роботи на новій техніці фахівцями від виробників техніки.

                

На базі дислокації техніки компанії були проведені збори трудового колективу, де крім вирішення виробничих питань, відбулося освячення нової техніки.

                  

                

 Повністю підготовлена до роботи техніка, відправлена в господарства замовників.

       

 

Перші результати збору урожаю пізніх зернових культур додають впевненості, що і урожай кукурудзи Україна отримає високий, як і озимої пшениці. Так середня урожайність по Івано-Франківський та Житомирській областях більше 6 т/га. Вагомий внесок до урожаю кукурудзи зроблено департаментом із внесення безводного аміаку – лише за минулу весну внесено безводного аміаку на площу більше 46 тис. га.

Погодні умови нинішньої осені, і як наслідок – затримка із зберіганням культур – попередників не дали змогу раніше розпочати роботи із застосування найефективнішого азотного добрива.

Станом на сьогодні, роботи розпочато в Кіровоградській та Черкаській областях. Інші бригади та екіпажі лише чекають сприятливих умов для початку робіт.

                                

 Вітаємо колектив департаменту з початком осіннього сезону!