Сезон посіву озимини і закупівлі добрив у розпалі, та користуються цим і шахраї. Вони використовують назви офіційних продавців добрив і обманом отримують на свої рахунки величезні суми коштів. А отримувати товар відправляють на склади підрозділів УКРАГРО НПК.

  Тому, УВАГА!!!

   Перед тим як перераховувати кошти за добрива, обов’язково дізнайтеся звідки будете отримувати товар і, в разі сумнівів, телефонуйте на гарячу лінію ПРАТ УКРАГРО НПК або на підрозділ, з якого Вам планують відпускати продукцію.

   Контакти всіх підрозділів компанії є на офіційному сайті ПРАТ УКРАГРО НПК.

   В попередніх повідомленнях ми наводили приклади використання шахраями видозмінених назв ПРАТ «УКРАГРО НПК». Тепер шахраї використовують змінені назви інших офіційних продавців. На фото – підробний рахунок і печатка «АГРАРНОГО ФОНДУ» України, офіційна назва якого – Публічне акціонерне товариство «АГРАРНИЙ ФОНД». За продукцією покупця направили на один з підрозділів ПРАТ УКРАГРО НПК, яке дійсно співпрацює з «АГРАРНИМ ФОНДОМ».

   Шахраї можуть використовувати прайси подібні до прайсів компаній Агроімпорт, Ніка-Агротрейд, УКРАГРО НПК та інших відомих підприємств на ринку мінеральних добрив.