Продовжується активна робота до підготовки до осіннього сезону!

ПРАТ УКРАГРО НПК створило ПТОР (пункт технічного обслуговування та ремонту техніки). Тепер ремонтні роботи будуть проводитись в достатньо комфортних умовах. Вся ремонтна інфраструктура сконцентрована в цьому пункті.

 

 

 

 

 

 

 

16-18 червня 2021 року традиційно відбулась щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021». ПРАТ УКРАГРО НПК прийняла активну участь у заході, де був представлений весь асортимент продукції та послуг компанії.

Основна увага була приділена техніці для внесення та перевезення аміаку.

Участь у виставці виявилась дуже плідною, багато потенційних клієнтів були зацікавлені, а вже ведеться робота по заключенню договорів на осінній сезон 2021 року.

 

   

Літо  прийшло,  але лише календарне – з «помірною» температурою та дощами.

  

                    

       Після успішного завершення весняного сезону бригади підрозділу «Безводний аміак» розпочали обслуговування техніки та планові ремонти агрегатів.  Керівники та інженерно-технічна служба забезпечили всіма необхідними матеріалами, запчастинами та інструментами.  В планах підрозділу – завершити підготовку техніки до осіннього сезону в найкоротші терміни, адже  літо, яке б воно не було –завжди коротке.

       Бажаємо колективу успіхів та рекордних показників у новому сезоні!