Літо  прийшло,  але лише календарне – з «помірною» температурою та дощами.

  

                    

       Після успішного завершення весняного сезону бригади підрозділу «Безводний аміак» розпочали обслуговування техніки та планові ремонти агрегатів.  Керівники та інженерно-технічна служба забезпечили всіма необхідними матеріалами, запчастинами та інструментами.  В планах підрозділу – завершити підготовку техніки до осіннього сезону в найкоротші терміни, адже  літо, яке б воно не було –завжди коротке.

       Бажаємо колективу успіхів та рекордних показників у новому сезоні!

 

 

 

Вітаємо  з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки!

         Компанія інтенсивно проводить закупівлю техніки для внесення та транспортування безводного аміаку. Проводяться роботи з будівництва та облаштування території нових площадок для техніки та ремонтних майстерень.

 

      

 

         На підприємстві одного з підрядників вже розпочато виготовлення нових ємкостей (польових бочок) для значного розширення проекту «Безводний аміак».

         Парк техніки до осіннього сезону 2021р. значно збільшиться, що дозволить у декілька разів збільшити площу внесення найбільш ефективного рідкого добрива.

 

      Повільно, зважаючи на погодні умови, але впевнено підрозділ компанії «Безводний аміак» долає нові трудові висоти.

      Вже внесено рідкого добрива на площі понад 41 тис.га, хоча до закінчення посіву культур ще далеко. Станом на сьогодні до посіву соняшника та кукурудзи залишається близько 5 млн.га (орієнтовно 40% від плану).

      Дякуємо колективу підрозділу!