ПРАТ УКРАГРО НПК продовжує внесення безводного аміаку. На даний час внесено вже більше 5 тис. га!

 

 

 

 

 

 

У зв’язку з чисельними зверненнями представників компаній зі схожими назвами надаємо уточнення щодо підприємства, яке незаконно на своєму сайті http://ukragrodim.com.ua/ використовує елементи брендів ПРАТ «УКРАГРО НПК» – логотип, дизайн, тексти.

Повідомляємо, що повна назва вказаного підприємства ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТД УКР-АГРО» (код ЄДРПОУ 43412425).

Просимо всіх бути уважними під час вибору контрагентів та перевіряти як сайти підприємств (у випадку їх наявності) так і відповідно робити перевірку за іншими реквізитами (кодом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, банківськими реквізитами, тощо).

  

 

 

 

 

Підрозділ «Безводний аміак» проводить підготовку техніки та агрегатів до нового сезону.

Ремонтно-профілактичні роботи здійснюють спеціалісти підрозділу на базі постійної дислокації.

Погодні умови нинішньої весни були аж занадто складними через аномальну посуху, тому підготовка до осіннього сезону ведеться скрупульозно. Наприклад, профілактичний ремонт робочих органів культиваторів проводять за технологією, яка розроблена спеціалістами і керівниками підрозділу, що додатково дасть змогу повністю виконати об’єми внесення на полях замовників.

 

  

 

       ПРАТ УКРАГРО НПК відкрило новий склад з дуже зручним розташуванням в м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 19 (р-н порту Ніка-Тера) – вивантажуйте зерно в порту та завантажуйте мінеральні добрива на нашому складі.

       Чекаємо Вас на нашому новому підрозділі!