Новини

Назва

Формула

Опис

Керівники підрозділів та менеджери ПРАТ «УКРАГРО НПК» не лише переймають досвід інших компаній, відвідуючи виставки та Дні поля, а й впроваджують на виробництві та передають свій передовий досвід у сільськогосподарське виробництво.

У попередніх публікаціях на сайті компанії в розділі «Поради та рекомендації» та в «Новинах» висвітлені результати виробничих випробувань ефективності різних добрив, які реалізує компанія.

2017 року компанія також проводить дослідження ефективності мінеральних добрив.

Цього разу в умовах Житомирського Полісся на дерново-підзолистих ґрунтах.  Так, перевагу вітчизняних сірковмісних (марка СуперАгро 15:15:15+S) та добрив із вмістом кальцію (вапняково-аміачна селітра та СуперАгро 4:20:20+Са+S) перед іншими добривами буде визначено під такими культурами як озиме жито, соя та соняшник. Останні дві культури не зовсім типові для північної частини Житомирщини, тому і результати очікуються переконливі, в першу чергу в економічному плані для господарства.

 

 

244E4579CAD203013017C55C1642B223465C615923FBA9D05Apimgpsh fullsize distr

 

Шановні колеги, партнери та працівники хімічної промисловості!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем хіміка!

 

Сільське господарство – це економіко-філософська галузь і стереотипи в ній, на сьогодні – виключення, а не закономірність. Це раніше південь України розпочинав польові роботи на 2-3 тижні раніше ніж центр та північ. Та нинішня весна вирівняла в правах всі області. І сьогодні весняно-польові роботи повним ходом ідуть у Сумській області. ПРАТ «УКРАГРО НПК» також активно включилась у боротьбу за майбутній урожай. За планом, почали роботи із внесення безводного аміаку 10 березня на Одещині (Савранський р-н), а сьогодні вже закінчується внесення на першому полі в господарстві замовника з Роменського району Сумської області.

Компанія завжди готова, аби допомогти мудрим аграріям використати кожну сприятливу годину весняного дня.

20170313 111642  IMG 4840

 

 

    

 

 

 

 

IMG 4810 1

 Компанія УКРАГРО НПК на 100 відсотків готова до сезону внесення безводного аміаку.

 

Співробітники ПРАТ «УКРАГРО НПК» ведуть підготовку до нового сезону, аби допомагати сільгоспвиробнику у вирішенні питань з внесення мінеральних добрив, КАСу, безводного аміаку, з застосування засобів захисту рослин та насіння.

Січень та лютий видалися дуже активними на різноманітні навчальні тренінги та семінари.

Представники багатьох підрозділів ПРАТ “УКРАГРО НПК» прийняли активну участь у навчаннях з застосування засобів захисту рослин та насіння, організованому компаніями   ТОВ «БАСФ», ТОВ «АДАМА», ТОВ «AlfaSmartAgro», ТОВ «Сингента».

IMG 20170126 110630