Новини

Назва

Формула

Опис

Шановні партнери!

ПІДПРИЄМСТВО-ШАХРАЙ: ТОВ «УКРАГРО НПК» (код ЄДРПОУ 41526454, інд.код на печатці 41524645), яке використовує змінену назву, логотип та копіює підписи керівництва нашого підприємства, продовжує свою злочинну діяльність.

Звертаємо увагу Шановних партнерів, що ціни, які пропонують шахраї, набагато нижчі ринкових цін, що повинно Вас спонукати поставити під сумнів запропоновану Вам пропозицію щодо продажу мінеральних добрив. 

Нагадуємо, що єдиною офіційною сторінкою в мережі інтернет нашого підприємства є http://urozhai.ua/. В разі сумнівів щодо отриманого Вами рахунку, телефонуйте на гарячу лінію ПРАТ «УКРАГРО НПК», або за телефоном найближчого підрозділу.

Також хочемо вам повідомити, що слідчим відділом Шевченківського УП ГУНП України у м. Києві проводиться розслідування по факту вчинення шахрайських дій в рамках порушеного кримінально провадження. 

В разі здійснення відносно Вас подібних дій, просимо Вас звертатися безпосередньо до Шевченківського УП ГУНП України у м. Києві.

Дякуємо за співпрацю.

Будьте уважні! 

 

  

233 

 На ринку мінеральних добрив України у червні 2017 року зявилося  ПІДПРИЄМСТВО-ШАХРАЙ: ТОВ «УКРАГРО НПК»

 

 

170823114742 0001 копия

 

Шановні колеги, партнери!

Щиро вітаємо Вас з Днем Незалежності України!

 

На структурному підрозділі «Скібнево» ПРАТ «УКРАГРО НПК» проведено капітальний ремонт фасувального обладнання. Все старе обладнання було замінено на нове. Було замінено приймальний бункер, тензобункер з рамою, несучий металевий каркас фасовки БігБег, проведені поточні роботи з підготовки лінії до сезону в частині чистки та фарбування обладнання. Всі ремонтні та монтажні роботи були виконані працівниками нашого підприємства.

            Роботу по фасуванню мінеральних добрив проводять вже на новому обладнанні, що дозволило значно підвищити рівень продуктивності та забезпечити точність фасування.

 

 

Презентация2

 

Керівники підрозділів та менеджери ПРАТ «УКРАГРО НПК» не лише переймають досвід інших компаній, відвідуючи виставки та Дні поля, а й впроваджують на виробництві та передають свій передовий досвід у сільськогосподарське виробництво.

У попередніх публікаціях на сайті компанії в розділі «Поради та рекомендації» та в «Новинах» висвітлені результати виробничих випробувань ефективності різних добрив, які реалізує компанія.

2017 року компанія також проводить дослідження ефективності мінеральних добрив.

Цього разу в умовах Житомирського Полісся на дерново-підзолистих ґрунтах.  Так, перевагу вітчизняних сірковмісних (марка СуперАгро 15:15:15+S) та добрив із вмістом кальцію (вапняково-аміачна селітра та СуперАгро 4:20:20+Са+S) перед іншими добривами буде визначено під такими культурами як озиме жито, соя та соняшник. Останні дві культури не зовсім типові для північної частини Житомирщини, тому і результати очікуються переконливі, в першу чергу в економічному плані для господарства.

 

 

244E4579CAD203013017C55C1642B223465C615923FBA9D05Apimgpsh fullsize distr

 

Шановні колеги, партнери та працівники хімічної промисловості!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем хіміка!