Новини

Назва

Формула

Опис

На структурному підрозділі «Скібнево» ПРАТ «УКРАГРО НПК» проведено капітальний ремонт фасувального обладнання. Все старе обладнання було замінено на нове. Було замінено приймальний бункер, тензобункер з рамою, несучий металевий каркас фасовки БігБег, проведені поточні роботи з підготовки лінії до сезону в частині чистки та фарбування обладнання. Всі ремонтні та монтажні роботи були виконані працівниками нашого підприємства.

            Роботу по фасуванню мінеральних добрив проводять вже на новому обладнанні, що дозволило значно підвищити рівень продуктивності та забезпечити точність фасування.

 

 

Презентация2

 

Керівники підрозділів та менеджери ПРАТ «УКРАГРО НПК» не лише переймають досвід інших компаній, відвідуючи виставки та Дні поля, а й впроваджують на виробництві та передають свій передовий досвід у сільськогосподарське виробництво.

У попередніх публікаціях на сайті компанії в розділі «Поради та рекомендації» та в «Новинах» висвітлені результати виробничих випробувань ефективності різних добрив, які реалізує компанія.

2017 року компанія також проводить дослідження ефективності мінеральних добрив.

Цього разу в умовах Житомирського Полісся на дерново-підзолистих ґрунтах.  Так, перевагу вітчизняних сірковмісних (марка СуперАгро 15:15:15+S) та добрив із вмістом кальцію (вапняково-аміачна селітра та СуперАгро 4:20:20+Са+S) перед іншими добривами буде визначено під такими культурами як озиме жито, соя та соняшник. Останні дві культури не зовсім типові для північної частини Житомирщини, тому і результати очікуються переконливі, в першу чергу в економічному плані для господарства.

 

 

244E4579CAD203013017C55C1642B223465C615923FBA9D05Apimgpsh fullsize distr

 

Шановні колеги, партнери та працівники хімічної промисловості!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем хіміка!

 

Сільське господарство – це економіко-філософська галузь і стереотипи в ній, на сьогодні – виключення, а не закономірність. Це раніше південь України розпочинав польові роботи на 2-3 тижні раніше ніж центр та північ. Та нинішня весна вирівняла в правах всі області. І сьогодні весняно-польові роботи повним ходом ідуть у Сумській області. ПРАТ «УКРАГРО НПК» також активно включилась у боротьбу за майбутній урожай. За планом, почали роботи із внесення безводного аміаку 10 березня на Одещині (Савранський р-н), а сьогодні вже закінчується внесення на першому полі в господарстві замовника з Роменського району Сумської області.

Компанія завжди готова, аби допомогти мудрим аграріям використати кожну сприятливу годину весняного дня.

20170313 111642  IMG 4840

 

 

    

 

 

 

 

IMG 4810 1

 Компанія УКРАГРО НПК на 100 відсотків готова до сезону внесення безводного аміаку.

 

Співробітники ПРАТ «УКРАГРО НПК» ведуть підготовку до нового сезону, аби допомагати сільгоспвиробнику у вирішенні питань з внесення мінеральних добрив, КАСу, безводного аміаку, з застосування засобів захисту рослин та насіння.

Січень та лютий видалися дуже активними на різноманітні навчальні тренінги та семінари.

Представники багатьох підрозділів ПРАТ “УКРАГРО НПК» прийняли активну участь у навчаннях з застосування засобів захисту рослин та насіння, організованому компаніями   ТОВ «БАСФ», ТОВ «АДАМА», ТОВ «AlfaSmartAgro», ТОВ «Сингента».

IMG 20170126 110630