• Внесення аміаку
 • Зберігання та відвантаження КАС
 • Насіннєвий матеріал
 • Перевезення аміаку
 • Складська діяльність
 • Засоби захисту рослин

Головна новина

 • 24 січня 2018

  Знову шахраї!

  Постійний клієнт ПРАТ «УКРАГРО НПК», який неодноразово купував у нас добрива, потрапив у складну ситуацію з шахраями.

  Шукаючи сульфат амонію (кристал) вони обзвонили  нашу компанію і на жодному з підрозділів його не знайшли. Після чого вони отримали пропозицію по сульфату від ТОВ «ТД «УКРАГРО НПК» на умовах самовивозу із складу в Черкасах і передплатою 50% від суми. Коли клієнт оплатив кошти, менеджер компанії ТОВ «ТД «УКР АГРО НПК» повідомив їм, що товар в поганому стані і потрібно чекати нових вагонів, які планують поставити з 29.01.2018 року. Клієнт відправив їм лист на повернення коштів, але відповіді поки що не отримав.

   

  Контакти менеджера ТОВ «ТД «УКРАГРО НПК»: 067-147-15-03, 047-252-00-67.

   

  Будьте уважні!

Рекомендації та поради

 • 16 грудня 2016

  СУПЕРАГРО 2:16:S12:Ca15:Mg1,3:Fe0,25

   
 • 14 грудня 2016

  СУПЕРАГРО 8:24:24+S++

   
 • 14 грудня 2016

  СУПЕРАГРО 15:15:15+S10++

   
 • 16 листопада 2015

  СУПЕРАГРО 8:19:29+S+Mg+...

   
 • 30 жовтня 2015

  Нова якість «СУПЕРАГРО 10:26:26»

   
 • 29 вересня 2015

  «Урожай» для врожаю

  Розвиток цін на ринку України змушує багатьох керівників сільськогосподарських підприємств замислитися над питаннями: які культури вирощувати на перспективу, що не спричинять проблем з реалізацією; зростатимуть ціни на ринку чи залишаться стабільними? Питання про внесення мінеральних добрив на даний час не постає - тільки вносити! 

   
 • 08 вересня 2015

  Нетрадиційне підживлення і неочікуваний прибуток

  Максимальний урожай озимої пшениці вітчизняної селекції - інституту фізіології рослин та генетики НАН України  значно  переважає 100 цн/га.  Сорт Смуглянка - 115,2 цн/га, сорт Золотоколоса -117,3 цн/га, Фаворитка - 131,8. Сорт Смуглянка у виробничих умовах (Кагарлицький район, Київська область) сформував урожай 95,6 цн/га. Але середній урожай, який отримують господарства - 40-45 цн/га. 

   
 • 11 серпня 2015

  Вапняково-аміачна селітра (ВАС)

  ВАПНЯКОВО-АМІАЧНА СЕЛІТРА (ВАС)

   

  NH4NO3+CaCO3 (N27Ca12Mg6)

  Вапняково-аміачна селітра (ВАС)   - ТУ У 24. 1-05607824-041-2004 це універсальне фізіологічно нейтральне добриво, яке використовується під усі сільськогосподарські культури та придатне для застосування на всіх типах грунтів.

   
 • 17 квітня 2015

  Удобрення сої

  Соя впевнено і досить швидкими темпами наближається до цифри 2 млн. га в структурі посівних площ України. І має всі шанси  подолати цю цифру найближчим часом, так як за прибутковістю знаходиться серед лідерів. Крім цього, соя — прекрасний попередник (особливо в коротких сівозмінах) і має сильні азотфіксуючі властивості.

   
 • 12 лютого 2015

  СУПЕРАГРО NP 10:40+5S+10 CaO

  Під посів (весна 2015 р.) та наступного сезону компанія реалізує високоефективне складне мінеральне добриво марки СУПЕРАГРО  NP 10:40+5 S +10  CaO , виробництва ПАТ “Сумихімпром”.

   

До того як вносити якесь добриво в грунт в саду будь-який садівник – і початківець, і досвідчений – має визначати, яким чином це краще зробити. На вибір того чи іншого методу впливає багато причин, від яких залежить ефективність добрива. Основними з цих причин є взаємодія добрив з грунтом, розміщення кореневої системи, зміст грунту в саду, кількість опадів і наявність зрошення. Коротко розглянемо будь-яку з причин …

Внесені в грунт фосфорні, калійні і деякі форми азотних добрив, до того як потрапити в рослину, зазнають складних перевтілень. Так, розчинні фосфорні добрива (суперфосфат), реагуючи з грунтом, перетворюються на нерозчинні малодоступні для рослин форми, які залишаються в місцях внесення. Такі добрива тим доступніші рослинам (особливо на наших кислих грунтах), чим з найменшою кількістю грунтових частинок вони стикаються. І навпаки, важкорозчинні фосфати (фосфоритне борошно) стають більш доступні рослинам, якщо відмінно перемішати з грунтом.

 Всі калійні добрива просто розчиняються у воді. Калій з них поглинається грунтом. Чим грунт кисліший, тим менше поглинається калію. Грунти ж з нейтральною і лужною реакцією не тільки адсорбують калій, а також фіксують його в незмінній формі. Нітратні форми азотних добрив (наприклад, натрієва селітра) не поглинаються або колоїдами грунту і вимиваються в глибокі шари. Азот аміачних добрив (наприклад, сульфат амонію), адсорбуючись в грунті, пересувається на малозначні відстані від місця внесення. Але на легких нейтральних або лужних грунтах при неглибокому закладенні можливі втрати азоту внаслідок випаровування аміаку. Аміак може втрачатися і з внесеної на поверхню землі сечовини, тому що вона стрімко гідролізується.

Рослини засвоюють поживні елементи тільки тоді, коли забезпечений достатній контакт добрив з корінням. Тому добрива необхідно неодмінно заносити в ті шари землі, де розташована основна маса коренів. Корінці плодових дерев виходять за межі проекції крони. Основна їх маса перебуває на глибині 10-55 см на найменш злачних грунтах і 20-80 см – на злачних грунтах.

Таким чином, слабенька рухливість фосфорних і калійних добрив і відносно глибоке залягання коренів плодового дерева і ягідного чагарнику теж визначають практично вибір того чи іншого методу внесення.

Найбільш поширеними в поточний час є наступні методи внесення добрив в саду.

Поверхневе розкидання із закладенням в грунт. Цей метод більш доцільний для внесення органічних добрив, які не лише забезпечують плодоносні та ягідні рослини поживними речовинами, а й покращують фізико-хімічні характеристики землі і збільшують її родючість. Їх слід за можливості рівномірно розподіляти по поверхні землі. Таким методом можна вносити всі тверді азотні добрива (різні селітри, сечовину). Після перетворень аміачний та амідний азот стає нітратним і просочується вглиб землі, де стикається з кореневою системою рослини і поглинається нею. На практиці на поверхню землі вносять також і фосфорні та калійні добрива. Але не для всіх грунтів і форм фосфорних добрив цей метод можна застосовувати. На кислих грунтах легкого механічного складу так, наприклад, можна вносити фосфоритне борошно.

Поверхневе розкидання без закладення. При достатньому зволоженні або зрошенні найкраща система утримання землі в саду – дерново-перегнійна, яка полягає у вирощуванні сіяних злакових трав з частим їх скошування і залишенням зеленої маси на місці в якості мульчі. При цій системі вірогідні кілька варіантів внесення добрив. Суміш азотних (сечовини), калійних і водорозчинних фосфорних добрив розкидають пізньої осені або ранньої весни по поверхні землі, зайнятої рослинним покривом. Завдяки рухливості фосфору і калію при високому вмісті органічних речовин і наявності ходів дощових черв'яків ці елементи стають доступними для коріння плодових і ягідних рослин.

Можна азотні добрива розкидати по всій поверхні землі, а фосфорні та калійні вносити в лунки по периферії крони з розрахунку одна лунка на 1 кв.м. Якщо пристовбурні кола обробляють, а міжряддя зедернені, можна фосфорні та калійні добрива внести під дерева по чорному пару і закласти їх у грунт, а азотні розкидати по всій поверхні саду.

Найглибше осередкове (локальне) внесення. При цьому способі фосфорні та калійні добрива заносять у лунки, канавки, борозни, шурфи, ніші, створюючи осередки підвищеної концентрації поживних речовин близько коренів. Найменший контакт добрив з грунтом зменшує зв'язування фосфору і калію, їх краще вживають плодоносні та ягідні рослини. Але необхідно пам'ятати, що найглибше осередкове внесення можливо виявиться нікчемним у випадку, якщо використовують важкорозчинні форми фосфорних добрив або якщо грунт не в змозі фіксувати суттєву кількість фосфору і калію (наприклад, землі легкого механічного складу).