• Внесення аміаку
 • Зберігання та відвантаження КАС
 • Насіннєвий матеріал
 • Перевезення аміаку
 • Складська діяльність
 • Засоби захисту рослин

Головна новина

 • 24 січня 2018

  Знову шахраї!

  Постійний клієнт ПРАТ «УКРАГРО НПК», який неодноразово купував у нас добрива, потрапив у складну ситуацію з шахраями.

  Шукаючи сульфат амонію (кристал) вони обзвонили  нашу компанію і на жодному з підрозділів його не знайшли. Після чого вони отримали пропозицію по сульфату від ТОВ «ТД «УКРАГРО НПК» на умовах самовивозу із складу в Черкасах і передплатою 50% від суми. Коли клієнт оплатив кошти, менеджер компанії ТОВ «ТД «УКР АГРО НПК» повідомив їм, що товар в поганому стані і потрібно чекати нових вагонів, які планують поставити з 29.01.2018 року. Клієнт відправив їм лист на повернення коштів, але відповіді поки що не отримав.

   

  Контакти менеджера ТОВ «ТД «УКРАГРО НПК»: 067-147-15-03, 047-252-00-67.

   

  Будьте уважні!

Рекомендації та поради

 • 12 лютого 2018

  СУПЕРАГРО NP 10:40+5S+10 CaO

  Під посів (весна 2015 р.) та наступного сезону компанія реалізує високоефективне складне мінеральне добриво марки СУПЕРАГРО  NP 10:40+5 S +10  CaO , виробництва ПАТ “Сумихімпром”.

   
 • 12 лютого 2018

  Удобрення сої

  Соя впевнено і досить швидкими темпами наближається до цифри 2 млн. га в структурі посівних площ України. І має всі шанси  подолати цю цифру найближчим часом, так як за прибутковістю знаходиться серед лідерів. Крім цього, соя — прекрасний попередник (особливо в коротких сівозмінах) і має сильні азотфіксуючі властивості.

   
 • 12 лютого 2018

  Вапняково-аміачна селітра (ВАС)

  ВАПНЯКОВО-АМІАЧНА СЕЛІТРА (ВАС)

   

  NH4NO3+CaCO3 (N27Ca12Mg6)

  Вапняково-аміачна селітра (ВАС)   - ТУ У 24. 1-05607824-041-2004 це універсальне фізіологічно нейтральне добриво, яке використовується під усі сільськогосподарські культури та придатне для застосування на всіх типах грунтів.

   
 • 12 лютого 2018

  Нетрадиційне підживлення і неочікуваний прибуток

  Максимальний урожай озимої пшениці вітчизняної селекції - інституту фізіології рослин та генетики НАН України  значно  переважає 100 цн/га.  Сорт Смуглянка - 115,2 цн/га, сорт Золотоколоса -117,3 цн/га, Фаворитка - 131,8. Сорт Смуглянка у виробничих умовах (Кагарлицький район, Київська область) сформував урожай 95,6 цн/га. Але середній урожай, який отримують господарства - 40-45 цн/га. 

   
 • 12 лютого 2018

  «Урожай» для врожаю

  Розвиток цін на ринку України змушує багатьох керівників сільськогосподарських підприємств замислитися над питаннями: які культури вирощувати на перспективу, що не спричинять проблем з реалізацією; зростатимуть ціни на ринку чи залишаться стабільними? Питання про внесення мінеральних добрив на даний час не постає - тільки вносити! 

   

Упаковка селітри проводиться у зварні поліетиленові мішки або у чотиришарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем масою 50 кг, також спеціалізовані контейнери - біг-беги, масою 500-800 кг. Горловини відкритих поліетиленових мішків (після їх заповнення) повинні бути заварені, а відкритих паперових мішків - зашиті машинним способом.

Транспортування здійснюється як в підготовленій тарі, так і насипом. Упаковану у мішки селітру перевозять всіма видами транспорту, крім повітряного (через підвищену пожежну небезпеку), в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажу, що діють на транспорті даного виду.

Неупакованих селітру для промисловості транспортують насипом у залізничних вагонах саморозвантажних типу мінераловоза або хопперцементовоза та автотранспортом з укриттям. За погодженням із споживачем неупакованих селітру для сільського господарства транспортують у залізничних вагонах саморозвантажних та автотранспортом з укриттям.

Аміачна селітра є небезпечним вантажем класу 1 Вибухові речовини та вироби, № ООН 0222 і перевозиться також під належним відвантажувальних найменуванням «Нітрат амонію».

Аміачну селітру зберігають у закритих складських приміщеннях, що захищають продукт від попадання атмосферних опадів. При зберіганні продукту насипом не допускати змішування з іншими видами добрив. Не допускати змішування з карбамідом.

Спеціалізовані м'які контейнери (біг-беги), допускається зберігати на відкритих майданчиках не більше 1 місяця.